Sobota 20. apríl 2024Meniny má Marcel

Liverpool remizoval na ihrisku Fulhamu 1:1

Hráč Southamptonu Danny Ings (vpravo vpredu) sa pokúša skórovať vo futbalovom zápase anglickej ligy Premier League Southampton - Sheffield United v Southamptone 13. decembra 2020. Foto: TASR/AP

Londýn 13. decembra (TASR) - Futbalisti Tottenhamu Hotspur remizovali v nedeľnom stretnutí najvyššej anglickej súťaže na ihrisku Crystal Palaceu 1:1. Hostia otvorili skóre v prvom polčase vďaka Harrymu Kaneovi, ale o dva body ich obral v 81. minúte Jeffrey Schlupp.

Hráči Sheffieldu United sa nedočkali víťazstva ani v 12. kole. V nedeľnom stretnutí podľahli v Southamptone 0:3 a s jediným bodom sú na dne ligovej tabuľky. Domáci naplno bodovali po dvoch zápasoch.

Úradujúci majster FC Liverpool remizoval na ihrisku Fulhamu 1:1. Bod pre hostí zachránil v 79. Mohamed Salah, ktorý premenil jedenástku. Slovenský brankár Marek Rodák sedel na lavičke náhradníkov.

Futbalisti londýnskeho Arsenalu nevyhrali v Premier League po piaty raz za sebou. Na svojom ihrisku podľahli Burnley 0:1 a v tabuľke figurujú až na 15. mieste. Domácim skomplikoval situáciu moment z 58. minúty, keď videl Granit Xhaka po intervencii VAR červenú kartu. O troch bodoch pre hostí rozhodol ďalší nešťastný moment z pohľadu Arsenalu, keď si dal vlastný gól Pierre-Emerick Aubameyang.

Leicester City doma zdolal Brighton 3:0. Líšky rozhodli v prvom polčase, keď sa medzi 27. a 44. minútou dvakrát presadil James Maddison a jeden zásah pridal Jamie Vardy.