< sekcia Šport

Vo štvrťfinále domáceho pohára Trenčín proti Slovanu

Na snímke vľavo Ruben Ewald Ligeon, vpravo Ante Roguljič (obaja Trenčín) a Mohammed Rharsalla Khadfi (Bratislava) v zápase 9. kola Fortuna ligy vo futbale AS Trenčín- ŠK Slovan Bratislava v Žiline 22. septembra 2019. FOTO TASR - Erika Ďurčová Foto: TASR

Zápasy štvrťfinále SP majú stanovený hrací termín na 4. marca budúceho roka. Hrá sa na jeden zápas.

Bratislava 12. decembra (TASR) - Vo štvrťfinále 51. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2019/2020 privítajú futbalisti AS Trenčín na domácej pôde majstrovský Slovan Bratislava. Rozhodol o tom štvrtkový žreb štvrťfinále v Bratislave.

V ďalšom štvrťfinále sa bude hrať regionálne derby FC Nitra - ViOn Zlaté Moravce. DAC Dunajská Streda, ktorý vyradil v osemfinálovom rozstrele z 11 m obhajcu z Trnavy sa doma stretne s druholigovým FK Poprad. Šereď dostala MFK Ružomberok, hrať by sa malo na pôde Serede pravdepodobne v Myjave.

Zápasy štvrťfinále SP majú stanovený hrací termín na 4. marca budúceho roka. Hrá sa na jeden zápas. Stretnutia pohára (okrem finále) sa v prípade nerozhodného výsledku nepredlžujú a po 90 minútach nasledujú strely na bránu zo značky pokutového kopu.

žreb štvrťfinále SP - Slovnaft Cupu 2019/2020:DAC Dunajská Streda - FK Poprad
FC Nitra - ViOn Zlaté Moravce
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava