Pondelok 17. jún 2024Meniny má Adolf

Tottenham Hotspur vyhral nad Brighton & Hove Albion 2:1

Futbalista Tottenhamu Harry Winks (vľavo) a hráč Brightonu Aaron Mooy bojujú o loptu v zápase 19. kola Premier League Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion v Londýne 26. decembra 2019. Foto: TASR

Futbalisti Tottenhamu Hotspur zdolali vo štvrtkovom domácom stretnutí 19. kola najvyššej anglickej súťaže Brighton & Hove Albion 2:1.

Londýn 26. decembra (TASR) - Futbalisti Tottenhamu Hotspur zdolali vo štvrtkovom domácom stretnutí 19. kola najvyššej anglickej súťaže Brighton & Hove Albion 2:1. V druhom polčase otočili skóre Harry Kane a Dele Alli.

Premiéra nového trénera Arsenalu Mikela Artetu na tradičný Boxing Day skončila remízou na ihrisku AFC Bournemouth 1:1. V súboji nováčikov o záchranu medzi Aston Villou a Norwichom sa z víťazstva 1:0 tešili domáci.

Nový tréner Evertonu Carlo Ancelotti začal víťazne, jeho zverenci doma zdolali FC Burnley 1:0. Rozhodol o tom gól Dominica Calverta-Lewina v 80. minúte a Everton sa dostal na 13. miesto, štyri body nad zónu zostupu.

Chelsea neokúsila na druhý sviatok vianočný trpkú chuť prehry v posledných štrnástich dueloch. Tentoraz však na Stamford Bridge úradoval Southampton, ktorý zdolal "The Blues" 2:0.