< sekcia Šport

Tréner SR 19 Rusnák nominoval na dvojzápas s Lotyšskom 18 hráčov

Na snímke družstvo slovenskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov. Foto: TASR - Oliver Ondráš

Zraz nominovaných je v sobotu 1. februára o 19.00 h v Bratislave.

Bratislava 28. januára (TASR) - Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov Albert Rusnák nominoval 18-členný káder na tréningový kemp na Cypre, ktorého vrcholom budú dva zápasy s Lotyšskom.

Mladí Slováci odohrajú prvý duel s lotyšskými rovesníkmi v Ayia Napa v stredu 5. februára, druhý vzájomný zápas je na programe o tri dni neskôr. Zraz nominovaných je v sobotu 1. februára o 19.00 h v hoteli NH Gate One v Bratislave. Informovala o tom webstránka Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

Nominácia SR 19 na tréningový kemp na Cypre a dvojzápas s Lotyšskom:Brankári: Jakub Surovčík (Slavia Praha), Ivan Rehák (FK Železiarne Podbrezová)
Obrancovia: Marián Tandara (MŠK Žilina), Tomáš Nemčík (MŠK Žilina), Vladimír Bajtoš (MFK Ružomberok), Vladimír Barbora (MŠK Žilina), Šimon Kozák (MFK Zemplín Michalovce), Marek Luščík (Spezia Calcio), Matúš Begala (MFK Zemplín Michalovce), Jarmil Blahuta (Baník Ostrava)
Stredopoliari: Dominik Veselovský (FC DAC 1904 Dun. Streda), Sebastián Nebyla (West Ham United), Michal Dopater (MFK Ružomberok), Filip Tatranský (AS Trenčín)
Útočníci: Patrik Danek (FC Nitra), Sebastián Gembický (DAC 1904 Dun. Streda), Adam Goljan (MŠK Žilina), Viktor Vondryska (FK Železiarne Podbrezová)

Program zápasov:streda 5. februára: Lotyšsko 19 - Slovensko 19 (Ayia Napa, 11.00)
sobota 8. februára: Lotyšsko 19 - Slovensko 19 (Ayia Napa, 14.00)