Viktoria Plzeň porazila České Budějovice 2:1 v českej lige

Ilustračná fotografia. Foto: TASR

V ďalšom zápase zvíťazila Plzeň nad Českými Budějovicami 2:1 a zaznamenala štvrtý triumf v sérii.

Praha 4. apríla (TASR) - Futbalisti Slavie Praha remizovali v 25. kole českej ligy na ihrisku Brna 0:0. Hostia hrali od 18. minúty bez vylúčeného brankára Matyáša Vágnera, tréner "zošívaných" po tomto momente stiahol z ihriska slovenského stredopoliara Jakuba Hromadu, ktorý nastúpil v základnej zostave. Slavia má na čele tabuľky 14-bodový náskok pred druhou Spartou Praha, ale odohrala o dva zápasy viac ako jej mestský rival.

ČR 1. liga:

Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:0
ČK: 18. Vágner (Slavia)
/A. Čermák a T. Záhumenský odohrali za domácich celý zápas, J. Hromada hral v drese hostí do 19. minúty/

Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:1 (1:1)
Góly: 29. Kalvach, 56. Falta - 45.+1 Novák
/M. Králik odohral za hostí celý zápas, K. Meszáros a L. Jánošík nastúpili v 62. minúte/

FC Zlín - MFK Karviná 1:2 (1:1)
Góly: 45.+1 Procházka - 22. HERC, 67. Papadopulos (z 11 m)
/M. Hlinka hral za domácich do 79. minúty a R. Matejov nastúpil v 79. minúte, Ch. Herc v 22. minúte strelil prvý gól hostí a v 90.+5 minúte ho vystriedal M. Janečka, jeho spoluhráči R. Mikuš a R. Mazáň odohrali celý zápas, L. Čmelík hral do 83. minúty/

FK Mladá Boleslav - FK Příbram 0:0