Inter Miláno remizoval s Cagliari, Škriniara vystriedali v 17. minúte

Na snímke hráč Interu Lautaro Martinez oslavuje gól v zápase 21. kola talianskej futbalovej ligy Inter Miláno - Cagliari Calcio (1:1 ) v nedeľu 26. januára 2020. Foto: TASR/AP

Slovenský reprezentačný stopér v drese domácich Milan Škriniar zišiel z ihriska už v 17. minúte, tréner Antonio Conte ho vystriedal pre indispozíciu spôsobenú chorobou.

Rím 26. januára (TASR) - Futbalisti Interu Miláno remizovali v dnešnom domácom stretnutí 21. kola talianskej ligy s Cagliari Calcio 1:1. Jediný gól Interu strelil Lautaro Martinez, ktorý videl v nadstavenom čase červenú kartu. Slovenský reprezentačný stopér v drese domácich Milan Škriniar zišiel z ihriska už v 17. minúte, tréner Antonio Conte ho vystriedal pre indispozíciu spôsobenú chorobou.

Parma v zostave so stredopoliarom Jurajom Kuckom zdolala na vlastnom štadióne Udinese 2:0.