Parma s Jurajom Kuckom prehrala s Atalantou Bergamo 2:5

Slovenský futbalista v drese Parmy Juraj Kucka (uprostred) a hráč Atalanty Luis Muriel, bojujú o loptu v zápase 35. kola talianskej Serie A Parma Calcio - Atalanta Bergamo v Parme v nedeľu 9. mája 2021. Foto: TASR/AP

Slovenský reprezentant Lukáš Haraslín nesedel na lavičke, nastúpil za hostí v 71. minúte.

Rím 9. mája (TASR) - Futbalisti Sassuola Calcio zvíťazili v 35. kole talianskej Serie A na pôde FC Janov 2:1. Slovenský reprezentant Lukáš Haraslín nastúpil za hostí v 71. minúte.

Parma v základnej jedenástke s Jurajom Kuckom prehrala s Atalantou Bergamo 2:5. Hostia sa vďaka triumfu na ihrisku istého zostupujúceho vrátili na druhé miesto neúplnej tabuľky o dva body pred SSC Neapol. AS Rím deklasoval Crotone 5:0.
Futbalista Sassuola Giacomo Raspadori sa teší po strelení gólu v zápase 35. kola talianskej Serie A, FC Janov - Sassuolo Calcio v Janove v nedeľu 9. mája 2021.

Serie A - 35. kolo:

AS Rím - Crotone 5:0 (0:0)
Góly: 47. a 90. Mayoral, 70. a 73. Pellegrini, 78. Mchitarjan

Parma Calcio - Atalanta Bergamo 2:5 (0:1)
Góly: 78. Brunetta, 88. Sohm - 77. a 86. Muriel, 12. Malinovskij, 52. Pessina, 90+3. Mirančuk