Futbalisti Interu Miláno prehrali s FC Bologna 1:2

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

V 74. minúte Juwara tvrdou strelou k pravej tyči vyrovnal.

Rím 5. júla (TASR) - Futbalisti Interu Miláno prehrali v nedeľňajšom 30. kole Serie A na San Sire s Bolognou 1:2. Domáci síce viedli po prvom polčase 1:0, keď sa presadil belgický útočník Romelu Lukaku, ale hostia dali v druhom dejstve dva góly vďaka Musovi Juwarovi z Gambie a jeho krajanovi Musovi Barrowovi.

Inter bez suspendovaného slovenského obrancu Milana Škriniara mohol v 62. minúte zvýšiť z penalty, ale Argentínčan Lautaro Martinez ju nepremenil. Hostia ešte krátko predtým prišli o vylúčeného Roberta Soriana. V 74. minúte Juwara tvrdou strelou k pravej tyči vyrovnal. Krátko potom dostal červenú kartu aj domáci Alessandro Bastoni a o tri minúty ďalšou tvrdou strelou rozhodol o triumfe hostí Barrow. Bologna poskočila na deviate miesto, Inter zostal tretí a na druhé Lazio stráca štyri body.