Futbalisti Liverpoolu remizovali v 15.kole s West Bromwichom 1:1

Na snímke vpravo senegalský útočník Liverpoolu Sadio Mane strieľa úvodný gól v zápase 15. kola anglickej Premier League vo futbale FC Liverpool - West Bromwich Albion v Liverpoole 27. decembra 2020. Foto: TASR/AP

West Ham United remizoval na vlastnom štadióne s Brighton & Hove Albion 2:2, o deľbe bodov rozhodol český stredopoliar Tomáš Souček v 82. minúte.

Londýn 28. decembra (TASR) - Obhajca titulu v najvyššej anglickej futbalovej súťaži FC Liverpool remizoval v nedeľnom domácom stretnutí 15. kola s West Bromwichom Albion 1:1. Vyrovnávajúci gól inkasoval osem minút pred koncom riadneho hracieho času, zostal však na čele tabuľky o tri body pred mestským rivalom FC Everton.

Na snímke druhý zľava hráč Brightonu Lewis Dunk strieľa gól v zápase 15. kola anglickej Premier League vo futbale West Ham United - Brighton & Hove Albion (2:2) v Londýne 27. decembra 2020.

Futbalisti Leedsu United zdolali FC Burnley 1:0. West Ham United remizoval na vlastnom štadióne s Brighton & Hove Albion 2:2, o deľbe bodov rozhodol český stredopoliar Tomáš Souček v 82. minúte. Tottenham Hotspur hral na pôde Wolverhamptonu Wanderers nerozhodne 1:1.