Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Premier League: Futbalisti Tottenhamu zvíťazili na pôde Fulhamu

Futbalista Tottenhamu Gareth Bale (vpravo) a hráč Fulhamu Harrison Reed bojujú o loptu v predohrávke zápasu 33. kola anglickej Premier League FC Fulham - Tottenham Hotspur v Londýne vo štvrtok 4. marca 2021. Foto: TASR/AP

Everton zvíťazil taktiež zásluhou jediného zásahu na ihrisku West Bromwichu Albion v predohrávke 29. kola.

Londýn 4. marca (TASR) - Futbalisti Tottenhamu Hotspur zvíťazili vo štvrtkovom predohrávanom stretnutí 33. kola na pôde Fulhamu 1:0. Rozhodujúci moment stretnutia prišiel v 19. minúte, keď si po centri Son Heung-mina zrazil loptu do vlastnej siete Tosin Adarabioyo. Slovenský brankár Marek Rodák pre zranenie prstu nesedel ani na lavičke Fulhamu.

Everton zvíťazil taktiež zásluhou jediného zásahu na ihrisku West Bromwichu Albion v predohrávke 29. kola. Víťazný gól strelil v 65. minúte Richarlison po rohovom kope. Everton zvíťazil v treťom stretnutí za sebou a je v hre o účasť v Lige majstrov.