Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Pondelok 22. jún 2026Meniny má Paulína
< sekcia Šport

Gabriel Jesus a Kyle Walker z Manchestru City majú koronavírus

Futbalista Kyle Walker, archívna snímka. Foto: TASR/AP

Nákazu odhalili aj u dvoch členov realizačného tímu.

Manchester 25. decembra (TASR) - Dvaja futbalisti Manchestru City mali pozitívny test na koronavírus. Podľa agentúry AP sa infikovali Gabriel Jesus a Kyle Walker. Nákazu odhalili aj u dvoch členov realizačného tímu. Všetci štyria išli v súlade s protokolom Premier League a vládnymi nariadeniami do izolácie.