Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

Guldan sa pričinil gólom o víťazstvo Lubinu nad Rakówom

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Zaglebiu patrí v priebežnej tabuľke 10. priečka, k deviatemu Rakówu sa vďaka výhre priblížil na rozdiel troch bodov.

Varšava 4. júla (TASR) - Futbalisti Zaglebia Lubin na lavičke so slovenským trénerom Martinom Ševelom vyhrali v 34. kole poľskej ligy v skupine o udržanie sa na pôde Rakówu Čenstochová 2:1. Hostí nasmeroval za tromi bodmi ich kapitán a Ševelov krajan Ľubomír Guldan, ktorý v 10. minúte strelou zblízka otvoril skóre sobotňajšieho stretnutia. Pre 37-ročného obrancu to bol prvý presný zásah v končiacej sa ligovej sezóne.

Poľská liga - 34. kolo

, skupina o udržanie sa:

Raków Čenstochová - Zaglebie Lubin 1:2 /Ľ. Guldan za hostí celý zápas + gól v 10. minúte/