Streda 24. apríl 2024Meniny má Juraj

Gyömbérová Salernitana prehrala na pôde Juventusu Turín 0:2

Na snímke Norbert Gyömbér (vľavo) počas zápasu proti Juventusu 20. marca 2022. Foto: TASR/AP

V drese hostí, ktorí vyhrali naposledy 9. januára, sa predstavil aj slovenský obranca Norbert Gyömbér.

Rím 20. marca (TASR) - Futbalisti Sampdorie Janov v nedeľu zvíťazili v zápase 30. kola talianskej Serie A na pôde Benátok 2:0.

Juventus Turín zdolal v domácom zápase US Salernitanu 2:0. V drese hostí, ktorí vyhrali naposledy 9. januára, sa predstavil aj slovenský obranca Norbert Gyömbér.

Rímske derby dopadlo jednoznačne v prospech hráčov AS, ktorí zdolali Lazio 3:0. Domáci viedli už v prvej minúte po góle Tammyho Abrahama, od ktorého sa lopta odrazila do bránky pri rohovom kope. Angličan pridal ďalší presný zásah po zhruba 20 minútach a skóre uzavrel už v prvom polčase Lorenzo Pellegrini.