Utorok 30. apríl 2024Meniny má Anastázia

Rakúšan Haaser mal pozitívny test na COVID-19, príde o Adelboden

Na snímke uprostred Nór Aleksander Aamodt Kilde oslavuje víťazstvo v super-G Svetového pohára v alpskom lyžovaní mužov v talianskom Bormiu v stredu 29. decembra 2021. Druhý skončil Rakúšan Raphael Haaser (vľavo), tretí jeho krajan Vincent Kriechmayr (vpravo). Foto: TASR/AP

Dvadsaťštyriročný pretekár skončil koncom decembra v talianskom Bormiu druhý, čo bolo jeho prvé pódiové umiestnenie v SP.

Adelboden 7. januára (TASR) - Rakúsky lyžiar Raphael Haaser mal v piatok pozitívny test na koronavírus a nebude tak štartovať v sobotnom super-G Svetového pohára vo švajčiarskom Adelbodene.

Dvadsaťštyriročný pretekár skončil koncom decembra v talianskom Bormiu druhý, čo bolo jeho prvé pódiové umiestnenie v SP. Za víťazom Aleksanderom Aamodtom Kildem z Nórska zaostal o 72 stotín sekundy. Informácie priniesla agentúra APA.