AHL: Pánik skóroval, Pospíšil 0+1, Stockton znížil stav série na 2:3

Na archívnej snímke Martin Pospíšil. Foto: TASR - Roman Hanc

Pospíšil prihral spoluhráčovi Jakobovi Pelletierovi na druhý gól domácich. Pre 24-ročného slovenského útočníka to bol šiesty bod v desiatom zápase tohtoročnej vyraďovačky.

New York 12. júna (TASR) - Slovenský hokejista Martin Pospíšil prispel jednou asistenciou k víťazstvu Stocktonu Heat nad Chicagom Wolves 3:2 po predĺžení v piatom zápase finále Západnej konferencie play off AHL. Hosťom nestačil ani gól Richarda Pánika. Stockton tak odvrátil aj druhú hrozbu vyradenia a znížil stav série na 2:3.

Pospíšil prihral spoluhráčovi Jakobovi Pelletierovi na druhý gól domácich. Pre 24-ročného slovenského útočníka to bol šiesty bod v desiatom zápase tohtoročnej vyraďovačky. Pánik sa presadil v 50. minúte v presilovke strelou z prvej spomedzi kruhov a vyrovnal na priebežných 2:2. Strelil svoj druhý gól v tohtoročných bojoch o Calderov pohár, v nich má navlas rovnakú bilanciu ako Pospíšil - 2+4 v desiatich štartoch. Adam Ružička za Stockton opäť nenastúpil.