< sekcia Šport

Hokejista Mário Lunter dostal za napadnutie zozadu trojmesačný dištanc

Na archívnej snímke Mário Lunter Foto: TASR - Branislav Račko

Hráč hokejového klubu HC 05 Banská Bystrica spôsobil v nedeľňajšom derby zápase s HKM Zvolen zranenie Miroslavovi Habšudovi.

Bratislava 5. novembra (TASR) - Disciplinárny senát Tipsport Ligy pozastavil činnosť hráčovi hokejového klubu HC 05 Banská Bystrica Máriovi Lunterovi na tri mesiace za napadnutie zozadu v nedeľňajšom derby zápase s HKM Zvolen.

"V zápale hry som sa dopustil faulu, z ktorého bohužiaľ plynú vážne dôsledky. Nemal som v úmysle nikoho zraniť, mrzí ma ako to dopadlo. Mirovi Habšudovi želám rýchlu liečbu a skorý návrat na ľad," cituje slová Luntera oficiálny profil Tipsort Ligy na sociálnej sieti Facebook.

󾭣Disciplinárny senát󾭣 Tipsport Ligy dnes udelil trest pozastavenia činnosti hráča HC 05 Banská Bystrica M.Luntera na 3...

Posted by Tipsport Liga on 5. listopad 2015


Podľa klubového lekára utrpel Habšuda úraz ľavého predlaktia a v pondelok ráno podstúpil operačný zákrok. V tejto sezóne si už pravdepodobne nezahrá.

󾭣Disciplinárny senát󾭣 Tipsport Ligy dnes udelil trest pozastavenia činnosti hráča HC 05 Banská Bystrica M.Luntera na 3...

Posted by Tipsport Liga on 5. listopad 2015

\r\n
\r\nPodľa klubového lekára utrpel Habšuda úraz ľavého predlaktia a v pondelok ráno podstúpil operačný zákrok. V tejto sezóne si už pravdepodobne nezahrá.
\n","publisher":{"@type":"Organization","name":"TASR","logo":{"@type":"ImageObject","url":"http://www.tasr.sk/templates/tasr/assets/images/footerlogo_tasr.png","width":82,"height":15}},"description":"Hráč hokejového klubu HC 05 Banská Bystrica spôsobil v nedeľňajšom derby zápase s HKM Zvolen zranenie Miroslavovi Habšudovi."}