Hokejisti HK Dukla Trenčín zvíťazili nad HK Poprad 3:2

Na snímke zľava Oldrich Kotvan (HK Poprad) a Ľuboš Stahoň (HK Dukla Trenčín) v zápase 27. kola Tipos extraligy HK Dukla Trenčín - HK Poprad v nedeľu 8. januára 2023 v Dubnici nad Váhom. Foto: TASR - Radovan Stoklasa

Trenčania si druhým víťazstvom po sebe upevnili priebežnú 9. priečku.

Dubnica nad Váhom 8. januára (TASR) - Hokejisti HK Dukla Trenčín zvíťazili v nedeľňajšom zápase 27. kola Tipos extraligy nad HK Poprad 3:2. Základ triumfu položili v 15. minúte, keď v priebehu 18 sekúnd strelili dva góly. Popradčania v tretej tretine znížili, no ich kontaktný gól na 3:2 prišiel neskoro. Trenčania si druhým víťazstvom po sebe upevnili priebežnú 9. priečku, Poprad je naďalej na 7. mieste, avšak už iba o skóre pred Banskou Bystricou.

TEL - 27. kolo:

HK Dukla Trenčín - HK Poprad 3:2 (2:0, 0:0, 1:2) Góly: 15. Obdržálek (Sojčík, Tourigny), 15. Petráš (Starosta, Ulrych), 42. Thelin (Čacho, Petráš) - 52. Kukuča (Svitana), 60. Razgals (Záborský, Drgoň). Rozhodovali: Výleta, Crman - Staššák, Vyšný, vylúčení: 5:11 na 2 min., presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, 1084 divákov.

Trenčín: LaCouvee - Starosta, Tourigny, Pietroniro, Nemčík, Ulrych, Ozols - Petráš, Čacho, Flick - Thelin, Šťastný, Valach - Sloboda, Sojčík, Krajčovič - Stahoň, Jurík, Obdržálek - R. Petrovický

Poprad: Peters - Betker, Drgoň, Kotvan, Vainio, Bokroš, Meliško, Brincko, Valigura - Razgals, Skokan, Svitana - Záborský, Paukovček, Bubela - Petráš, Mlynarovič, Kukuča - Kundrík, Livingston, Juhola