Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Pondelok 22. júl 2024Meniny má Magdaléna
< sekcia Šport

Liptovský Mikuláš posilní Paločka, zmluvu predĺžili Kurali aj Mezovský

Na archívnej snímke zľava Michal Hlinka (HK Dukla Trenčín) a Matej Paločko (HK Poprad) v dohrávke 11. kola Tipos Extraligy HK Dukla Trenčín - HK Poprad, 11. novembra 2020 v Trenčíne. Foto: TASR - Radovan Stoklasa

Verím aj trénerovi Milanovi Jančuškovi, ktorý ma už pozná a verím že budem prínosný pre mužstvo a že dosiahneme to, čo vedenie od nás chce, uviedol Paločko.

Liptovský Mikuláš 31. mája (TASR) - Extraligový hokejový klub MHk 32 Liptovský Mikuláš angažoval 30-ročného slovenského útočníka Matúša Paločka, ktorý nedávno skončil v Poprade. Na Liptove pokračujú obrancovia Mário Kurali a Filip Mezovský, ktorí predĺžili zmluvy. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.

"Som rád, že sa skladá v Mikuláši nové mužstvo. Zmenilo sa aj vedenie, je tu nový pán manažér. Verím aj trénerovi Milanovi Jančuškovi, ktorý ma už pozná a verím že budem prínosný pre mužstvo a že dosiahneme to, čo vedenie od nás chce," uviedol Paločko.

Obranca Mezovský pridá ďalšiu sezónu v drese materského klubu. "Je to odchovanec so stabilnými výkonmi, ktorý celú kariéru odohral v našom klube. Jeho prednosťami sú fyzické parametre, pozičná defenzívna hra a nevyhýba sa osobným súbojom," povedal športový manažér Vlastimil Škandera.