Liptovský Mikuláš doma prehral proti Dukle Trenčín 2:3

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Liptovský Mikuláš 30. októbra (TASR) - Hokejisti Dukly Trenčín vyhrali v nedeľnom zápase 14. kola slovenskej Tipos extraligy na ľade Liptovského Mikuláša 3:2. Zvíťazili tak v priamom súboji o jedenáste miesto.

Hostia viedli o dva góly už po prvej tretine, oba razy skóroval Marek Valach. Domáci dokázali ich náskok znížiť dvakrát, no vyrovnávajúci gól sa im vsietiť nepodarilo. Na poslednom mieste strácajú na svojho súpera jeden bod.

Tipos extraliga - 14. kolo:

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

Góly: 38. a 50. Handlovský - 9. a 15. Valach, 44. Petráš. Rozhodovali: Fridrich, Stano - Kacej, Vyšný, vylúčení: 5:2 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 800 divákov

L. Mikuláš: Valent – Hudec, Ventelä, Pavúk, Novajovský, Mesikämmen, Djakov, Haluška, Kapičák – Kriška, Kuru, Karsums - Michalík, Walega, Handlovský – Uhrík, Saari, Šmída - Drábek, Kalousek, Braun

Trenčín: LaCouvee - Tourigny, Starosta, Pietroniro, Ulrych, Martiška, Hlaváč, Pazdera - Petráš, Čacho, Sloboda - Thelin, Flick, Valach - Hudec, Sojčík, Krajčovič - Stahoň, Gaťár, Jakubec