< sekcia Šport

TIPSPORT LIGA: Útočník Ondrušek pokračuje v HC Nové Zámky

Hokejista Nových Zámkov Richard Ondrušek v zápase proti Banskej Bystrici. Foto: TASR - Dušan Hein

Novozámocký klub postupne zverejňuje menoslov hráčov pre nasledujúcu sezónu.

Nové Zámky 25. júna (TASR) - Slovenský hokejový útočník Richard Ondrušek je už 12. hráč tisportligového HC Nové Zámky, ktorý sa s klubom dohodol na pokračovaní spolupráce aj pre sezónu 2020/2021. Klub o tom informoval prostredníctvom facebooku.

Ondrušek prišiel do Nových Zámkov v januári 2018 z Nitry spoločne s Timotejom Šillem a Filipom Kuzmom výmenou za Róberta Lantošiho. V predčasne ukončenom ročníku 2019/2020 stihol odohrať 27 zápasov, v ktorých si pripísla 5 kanadských bodov za 2 góly a 3 asistencie.

Novozámocký klub postupne zverejňuje menoslov hráčov pre nasledujúcu sezónu. V kádri zostane väčšina hráčov z vlaňajšieho tímu, pričom Ondrušek je už 12. hráč, ktorý predĺžil zmluvu. Pred ním sa s klubom dohodli na pokračovaní spolupráce aj brankár Christián Pavlas, obrancovia Peter Mikuš, Marek Drtina, Peter Ordzovenský, Samuel Hain a Samuel Fereta a útočníci Martin Andrisík, Patrik Števuliak, Filip Bajtek, Juraj Jurík a Patrik Rogoň. Novými tvárami v novozámockom tíme budú fínsky obranca Markus Västilä a jeho krajan útočník Janne Väyrynen.