Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

Hokejisti Spišskej Novej Vsi zvíťazili nad HK Dukla Ingema Michalovce

Ilustračná snímka. Foto: TASR/SZĽH - Andrej Galica

Hráči Michaloviec prehrali piaty zápas po sebe.

Spišská Nová Ves 5. februára (TASR) - Hokejisti HK GROTTO Spišská Nová Ves zvíťazili v nedeľňajšom zápase 36. kola Tipos extraligy nad HK Dukla Ingema Michalovce 5:1. Základ víťazstva položili už v prvej tretine, v ktorej si vytvorili trojgólový náskok. Bolo to pre nich prvé víťazstvo po troch prehrách a nadchádzajúcu reprezentačnú prestávku strávia na štvrtom mieste. Hráči Michaloviec prehrali piaty zápas po sebe.

TEL - 36. kolo:

HK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce 5:1 (3:0, 2:0, 0:1)

Góly: 5. Réway, 7. Valach (Džugan, Bortňák), 17. Bortňák (Majdan, Rapáč), 30. Kerbashian (Beaudry, Rapáč), 32. Kerbashian (Réway, Beaudry) - 42. Bjalončík (Osburn, Pereskokov). Rozhodovali: Štefik, Krajčík - Bogdaň, Jurčiak, vylúčení: 6:5 na 2 min., presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 2052 divákov.

Spišská Nová Ves: Melicherčík - Beaudry, Romaňák, Ališauskas, Ordzovenský, Valach, Malina - Rapáč, Nellis, Majdan - Vandas, Kerbashian, Verbeek - Réway, Myklucha, Giľák - Vartovník, Bortňák, Džugan

Michalovce: Škorvánek - Macejko, Glazkov, Osburn, Hammond, Cibák, Mihalik, Michalčin - Puliš, Suja, Buc - Pereskokov, Pavlovs, Zabusovs - Žitný, Galamboš, Bjalončík - Chalupa