Pondelok 20. máj 2024Meniny má Bernard

Inter so Škriniarom zdolal AS Rím, je v semifinále Talianskeho pohára

Futbalista Interu Miláno Alexis Sanchez (vľavo) sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu v zápase 17. kola talianskej Serie A Inter Miláno – Cagliari Calcio v Miláne v nedeľu 12. decembra 2021. Vpravo jeho spoluhráč Milan Škriniar. Foto: TASR/AP

Lídra Serie A poslal do vedenia už v 1. minúte Edin Džeko po centri Ivana Perišiča, v 68. minúte spečatil víťazstvo domácich Alexis Sanchez.

Miláno 8. februára (TASR) - Futbalisti Interu Miláno sa stali prvými semifinalistami Talianskeho pohára. V utorkovom štvrťfinálovom súboji zdolali doma AS Rím 2:0. Slovenský obranca Milan Škriniar odohral za "nerazzurri" celý zápas.

Lídra Serie A poslal do vedenia už v 1. minúte Edin Džeko po centri Ivana Perišiča, v 68. minúte spečatil víťazstvo domácich Alexis Sanchez. Návrat trénera Joseho Mourinha na San Siro sa nevydaril, AS nedokázal zvíťaziť nad Interom už v desiatom stretnutí v sérii.