Irán remizoval v príprave s Ruskom, Honduras porazil Salvádor

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Salvádor prehral s Hondurasom 0:1 po vlastnom góle Melvina Cartagenu a Nový Zéland remizoval s Čínou 0:0.

Bratislava 23. marca (TASR) - Futbalisti Iránu remizovali vo štvrtkovom prípravnom zápase s Ruskom 1:1. Skóre duelu na štadióne Azadi v Teheráne otvoril v 28. minúte z jedenástky hosťujúci Anton Mirančuk, účastník MS 2022 v Katare vyrovnal krátko po zmene strán zásluhou útočníka FC Porto Mehdiho Taremiho.

Maďarsko si na domácej pôde v budapeštianskej Puskás Aréne poradilo s Estónskom 1:0. V 41. minúte dal jediný gól stretnutia Martin Ádám, prihral mu naň stredopoliar Dunajskej Stredy Zsolt Kalmár.