Eastbourne 27. júna (TASR) - Americká tenistka Madison Keysová sa stala víťazkou dvojhry na trávnatom turnaji WTA v Eastbourne. Vo finále zdolala v pozícii nasadenej dvojky Nemku Tatjanu Mariovú 7:5, 6:4. Pre šampiónku Austraolian Open z roku 2025 bolo podujatie generálkou na Wimbledon.
dvojhra - finále:
Madison Keysová (USA-2) - Tatjana Mariová (Nem.) 7:5, 6:4