Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

KHL: Hokejsti Ufa zvíťazili nad nad Červenou hviezdou Kchun-lun

Na snímke hokejisti čínskeho účastníka KHL Červená hviezda Kchun-lun, archívne foto. Foto: TASR/AP

V drese hostí sa predstavil aj slovenský útočník Dávid Bondra, no bez bodového zápisu.

Moskva 1. novembra (TASR) - Hokejisti Salavatu Julajev Ufa zvíťazili v nedeľňajšom zápase KHL nad Červenou hviezdou Kchun-lun 3:2 po predĺžení. V drese hostí sa predstavil aj slovenský útočník Dávid Bondra, no bez bodového zápisu.

Traktor Čeľabinsk ukončil svoju víťaznú šnúru na štyroch zápasoch, keď neuspel v Magnitogorsku po výsledku 1:4.

Július Hudáček vychytal ďalšiu výhru Spartaku Moskva, ktorý zdolal Avangard Omsk 2:1 po predĺžení. Slovenský brankár si pripísal 29 zákrokov. V najväčšom moskovskom derby zdolalo Dinamo momentálne najlepší tím ligy CSKA 4:3.

KHL - nedeľa:
Spartak Moskva - Avangard Omsk 2:1 pp
(0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Góly: 37. Fiodorov, 63. Rylov - 27. Činachov

HK Soči - HC Viťaz Podoľsk 3:4 pp (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)
Góly: 8. a 39. Rudenkov, 59. Kolgotin - 9. Voronkov, 15. Hultström, 48. Malychin, 62. Mojsejev

Torpedo Nižnyj Novgorod - Amur Chabarovsk 3:4 pp (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
Góly: 10. Palgin, 12. Žafiarov, 59. Miele - 19. a 41. Sergijenko, 35. Pianov, 64. Zohorna

Neftechimik Nižnekamsk - Sibir Novosibirsk 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Góly: 45. Galuzin - 30. Sajustov, 54. Li, 59. Šarov

Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Minsk 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Góly: 28. Osipov, 42. Pääjärvi, 52. Kovalenko, 57. Alexejev - 43. Kozun

Severstaľ Čerepovec - Jokerit Helsinki 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
Góly: 5. a 47. Vovčenko, 37. Kara, 60. Dumbadze, 60. Geraskin - 9. Savinainen, 30. O'Neill

Dinamo Moskva - CSKA Moskva 4:3 (1:0, 2:1, 1:2)
Góly: 7. a 45. Jaškin, 27. Šipačov, 39. Pulkkinen - 24. Telegin, 55. Korostelev, 57. Šalunov

Salavat Julajev Ufa - Červená hviezda Kchun-lun 3:2 pp (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Góly: 4. Soloduchin, 22. Hartikainen, 65. Larsen - 14. Wellman, 30. Shinkaruk

Metallurg Magnitogorsk - Traktor Čeľabinsk 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Góly: 14. Moziakin, 19. Košelev, 40. Lammikko, 60. Martynov - 43. Osnovin

Avtomobilist Jekaterinburg - Dinamo Riga 7:2 (1:1, 4:0, 2:1)
Góly: 23., 32. a 57. Makejev, 2. a 23. Bočarov, 40. Sexton, 42. Macek - 14. Zile, 46. Zabusovs