Štvrtok 9. máj 2024Meniny má Roland

Krištof pomohol gólom a asistenciou k triumfu Soči nad Novosibirskom

Na archívnej snímke sprava slovenský hokejista Michal Krištof. Foto: TASR - Martin Baumann

Hráči HK Soči sa po slabšom štarte pomaly rozbiehajú, vybojovali tretie víťazstvo za sebou a štvrté z uplynulých piatich stretnutí.

Soči 15. septembra (TASR) - Slovenský hokejista Michal Krištof pomohol v piatkovom zápase KHL gólom a asistenciou k triumfu HK Soči nad Sibirom Novosibirsk 4:2. Dvadsaťdeväťročný útočník zvýšil v 7. minúte v presilovke na 2:0 a o necelé tri minúty neskôr prihral spoluhráčovi Bornovi Renduličovi na tretí gól domácich.

Krištof nazbieral v úvodných siedmich dueloch sezóny osem bodov za tri góly a päť asistencií. Hráči HK Soči sa po slabšom štarte pomaly rozbiehajú, vybojovali tretie víťazstvo za sebou a štvrté z uplynulých piatich stretnutí.