Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Kucka asistoval pri výhre Parmy nad Janovom

Slovenský futbalový stredopoliar v drese Parmy Juraj Kucka (druhý zľava) sa teší so spoluhráčmi z gólu v pondelňajšom zápase 9. kola najvyššej talianskej súťaže Serie A, FC Janov - Parma v Janove 30. novembra 2020. Kucka prispel asistenciou k triumfu Parmy na ihrisku FC Janov 2:1. Foto: TASR/AP

Kucka prihral v 10. minúte útočníkovi Gervinhovi, ktorý v 47. minúte pridal aj druhý gól.

Rím 1. decembra (TASR) - Slovenský futbalový stredopoliar Juraj Kucka prispel asistenciou k triumfu Parmy na ihrisku FC Janov 2:1 v pondelňajšom zápase 9. kola najvyššej talianskej súťaže.

Kucka prihral v 10. minúte útočníkovi Gervinhovi, ktorý v 47. minúte pridal aj druhý gól. Domáci skorigovali o tri minúty neskôr zásluhou Eldora Šomurodova. Pre Parmu to bol prvý ligový triumf od 4. októbra a v tabuľke poskočila na 16. miesto.

Futbalisti domáceho FC Turín a Sampdorie Janov remizovali v pondelňajšom stretnutí najvyššej talianskej súťaže 2:2.