Quantcast
< sekcia Šport

KVP Nováky - Enka Istanbul 11:11 na turnaji LM vo vodnom póle

Ilustračné foto. Foto: TASR

Slovenský majster, ktorého na turnaji doplnilo viacero hráčov z Hornets Košice, nastúpi na ďalší duel už v piatok o 17.00 h proti Mladosti Záhreb.

Herceg Novi 30. septembra (TASR) - Vodní pólisti KVP Nováky remizovali v prvom piatkovom zápase na úvodnom kvalifikačnom turnaji Ligy majstrov s Enkou Istanbul 11:11. Slovenský majster, ktorého na turnaji doplnilo viacero hráčov z Hornets Košice, nastúpi na ďalší duel už v piatok o 17.00 h proti Mladosti Záhreb.1. kvalifikačný turnaj LM, C-skupina:

KVP Nováky - Enka Istanbul 11:11 (5:5, 3:2, 2:2, 1:2)

Góly Novák: Zaťovič 4, Kováčik 2, D. Bačo, Berlanský, Zolovčík, Kleščinský a Tisaj po 1hlas po zápase (zdroj: vodnepolonasbavi.sk):

Peter Nižný, tréner Novák: "Nevedeli sme, do čoho ideme. Ukázalo sa, že sme boli lepšie mužstvo, a je mi ľúto, že sme to nedotiahli do víťazného konca. Viem, na ktorých pozíciách máme slabiny, veľká škoda nepremenených pokutových hodov. Dvakrát sme mali možnosť odísť na rozdiel troch gólov, žiaľ, nepodarilo sa nám to. Na konci sme nepokryli ich najlepšieho strelca, takže opäť nedisciplinovanosť. Je mi to ľúto, pretože chlapci tak veľmi chceli vyhrať, až nakoniec môžeme byť radi aj za ten jediný bod."