Lazio Rím remizovalo v 4. kole Serie A so Sampdoriou Janov 1:1

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Z domácich tímov uspelo len Udinese Calcio, ktoré vyhralo nad ACF Fiorentina 1:0.

Rím 31. augusta (TASR) - Futbalisti Lazia Rím remizovali v stredajšom zápase 4. kola talianskej Serie A na ihrisku Sampdorie Janov 1:1. Hostia sa dostali do vedenia po góle Cira Immobileho v 21. minúte, no domáci vyrovnali počas nadstaveného času v druhom polčase. Lazio ešte neprehralo v novej sezóne a v tabuľke mu patrí priebežné štvrté miesto s 8 bodmi. Naopak hráči Sampdorie sa v tabuľke nachádzajú až na 16. mieste, keď doteraz zabodovali len po prekvapivej remíze s Juventusom.

Ten v stredu zvíťazil doma nad Speziou 2:0 gólmi Dušana Vlahoviča z 9. a Arkadiusza Milika z 90.+1 minúty. Za hostí nastúpil v 60. minúte slovenský útočník David Strelec. SSC Neapol remizoval s Lecce 1:1, slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka nastúpil v 46. minúte.

FC Empoli na domácom ihrisku remizoval 1:1 s Hellas Verona. Z domácich tímov uspelo len Udinese Calcio, ktoré vyhralo nad ACF Fiorentina 1:0.