Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

Liptovský Mikuláš na domácom ľade prehral proti Banskej Bystrici 1:4

Ilustračná snímka. Foto: TASR

"Barani" prehrávali od 3. minúty po góle Kamila Walegu, no ešte v prvej tretine skóre otočili.

Liptovský Mikuláš 24. februára (TASR) - Hokejisti HC ‘05 Banská Bystrica zvíťazili v piatkovom stretnutí 41. kola Tipos extraligy na ľade MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:1. Dosiahli štvrtú výhru z uplynulých piatich zápasov a poistili si miesto v prvej šestke.

"Barani" prehrávali od 3. minúty po góle Kamila Walegu, no ešte v prvej tretine skóre otočili. Branden Troock a Kris Kontos sa na triumfe hostí podieľali zhodne gólom a asistenciou. Liptáci utrpeli štvrtú prehru po sebe a zostali v tabuľke na 11. mieste.

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC ‘05 Banská Bystrica 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Góly: 3. Walega (Diakov, Novajovský) - 4. Kontos (Cormier, Holenda), 5. Troock (Kontos), 32. Šoltés (Tamáši, Troock), 57. J. Sukeľ (Gabor). Rozhodovali: Baluška, Crman - Janiga, Jedlička, vylúčení: 2:5 na 2 min., presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 2200 divákov.