Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

LM: Plzeň remizovala v prvom zápase play off s Karabachom 0:0

Na snímke hráči Plzne. Foto: TASR/AP

Odveta je na programe v utorok 23. augusta o 21.00 SELČ. Postupujúci tím sa predstaví v hlavnej časti LM, kde sa pripojí k 26 tímom, ktoré majú istotu účasti.

Bratislava 17. augusta (TASR) - Futbalisti Viktorie Plzeň remizovali v stredajšom úvodnom stretnutí play off Ligy majstrov na pôde FK Karabach 0:0. Domáci hráči mali viac z hry i šancí, ale nedokázali ich využiť. V drese hostí nastúpil v 71. minúte slovenský krídelník Erik Jirka, brankár Marián Tvrdoň a útočník René Dedič sedeli na lavičke náhradníkov.

Benfica Lisabon zvíťazila na ihrisku Dynama Kyjev 2:0 po góloch Gilberta a Goncala Ramosa z prvého polčasu. Maccabi Haifa prehrávala doma po polčase s CZ Belehrad 1:2, no v druhom otočila a do odvety si berie náskok 3:2.

Odvety sú na programe v utorok 23. augusta o 21.00 SELČ. Postupujúci sa predstavia v hlavnej časti LM, kde sa pripoja k 26 tímom, ktoré majú istotu účasti. Zdolané mužstvá sa presunú do skupinovej fázy Európskej ligy.