Lukaku má opäť problémy so stehnom, trápi ho natiahnutý sval

Na snímke z 29. júna 2022 futbalista Romelu Lukaku pozdravuje fanúšikov Interu Miláno z okna. Foto: TASR/AP

Lukaku odohral od svojho návratu len 31 minút v dvoch zápasoch, stačilo mu to však na strelenie prvého gólu od augusta.

Miláno 31. októbra (TASR) - Belgický futbalista Romelu Lukaku má opäť problémy s ľavým stehnom. Spoluhráč Slováka Milana Škriniara z Interu Milánu absentoval pre zranenie dva mesiace a do diania sa vrátil v stredu v zápase Ligy majstrov proti Plzni (4:0).

Lukaku odohral od svojho návratu len 31 minút v dvoch zápasoch, stačilo mu to však na strelenie prvého gólu od augusta. Na 4:0 upravil práve v stretnutí proti Plzni, kde si jeho tím zaistil postup do osemfinále Ligy majstrov.

Podľa informácií AFP má 29-ročný útočník natiahnutý sval a tímu by mal chýbať nakoľko dní. jeho štart na MS, ktoré sa začnú o necelé tri týždne, by nemal byť ohrozený.