Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Piatok 12. jún 2026Meniny má Zlatko
< sekcia Šport

Majstrom sveta bude podľa tipujúcich Brazília, Španieli s malou šancou

Na archívnej snímke z 15. októbra 2013 brazílsky futbalový tím pózuje pred priateľským futbalovým zápasom proti Zambii. Majstrovstvá sveta vo futbale v Brazílii sa začínajú otváracím zápasom domácich proti Chorvátom. Foto: AP/TASR

Najväčším favoritom na zisk titulu majstra sveta sú podľa tipujúcich futbalisti usporiadateľskej krajiny z Brazílie.

Bratislava 12. júna (TASR) - Najväčším favoritom na zisk titulu majstra sveta sú podľa tipujúcich futbalisti usporiadateľskej krajiny z Brazílie. Celkový triumf úradujúcich svetových šampiónov Španielov predpokladá len 1,85 % tipov.

Po Brazílii má pred začiatkom MS podľa 15-tich percent tipujúcich šancu zasadnúť na svetový futbalový trón Argentína na čele s kanonierom Lionelom Messim. Zanedbateľné percento tipov bolo ešte na Talianov, Francúzov, Angličanov či Portugalcov. TASR informoval v tlačovej správe zástupca stávkovej kancelárie Tipsport Vladimír Miček.