Pondelok 3. jún 2024Meniny má Karolína

Mallorca prehrala na pôde Espanyolu 1:2

Ilustračné foto. Foto: TASR – Jakub Kotian

Valjent odohral za hostí 69 minút, jeho spoluhráč brankár Dominik Greif sledoval duel z lavičky náhradníkov.

Madrid 25. februára (TASR) - Futbalisti Cadizu zvíťazili v sobotňajšom zápase 23. kola španielskej La Ligy nad Rayom Vallecano 1:0. Jediný gól stretnutia vsietil v 74. minúte španielsky útočník Sergi Guardiola.

Futbalisti RCD Mallorca v základnej zostave so slovenským obrancom Martinom Valjentom prehrali v sobotňajšom zápase 23. kola španielskej La Ligy na ihrisku Espanyolu Barcelona 1:2. Oba góly domácich strelil dánsky útočník Martin Braithwaite. Valjent odohral za hostí 69 minút, jeho spoluhráč brankár Dominik Greif sledoval duel z lavičky náhradníkov.

La Liga - 23. kolo:

FC Cadiz - Rayo Vallecano
1:0 (0:0)
Góly: 74. Guardiola, ČK: 90.+7 Catena (Vallecano) po 2. ŽK

Espanyol Barcelona - RCD Mallorca 2:1 (1:1)
Góly: 22. a 51. Braithwaite - 41. Muriqi
/M. Valjent hral do 69. minúty, D. Greif (obaja Mallorca) sedel na lavičke náhradníkov/