Boston zdolal Carolinu po dvojnásobnom predĺžení

Ľavé krídlo Anders Bjork (10) z Bostonu Bruins sa teší z gólu spoluhráča vedľa brankára Caroliny Hurricanes Petra Mrázka v prvom zápase štvrťfinále Východnej konferencie zámorskej NHL Boston Bruins - Carolina Hurricanes 12. augusta 2020 v Toronte. Foto: TASR/AP

Slovenský obranca a kapitán Bruins Zdeno Chára odohral vyše 25 minút s jedným mínusovým bodom, brankár Jaroslav Halák bol na striedačke.

Toronto 12. augusta (TASR) – Hokejisti Bostonu sa ujali vedenia vo svojej štvrťfinálovej sérii Východnej konferencie NHL. V úvodnom zápase 1. kola play off v Toronte zdolali Carolinu 4:3 po dvojnásobnom predĺžení, o ich víťazstve rozhodol v 82. minúte Patrice Bergeron. Slovenský obranca a kapitán Bruins Zdeno Chára odohral vyše 25 minút s jedným mínusovým bodom, brankár Jaroslav Halák bol na striedačke.