Utorok 23. apríl 2024Meniny má Vojtech

NHL: Boston zdolal Colorado, Pastrňák dal dva góly a pridal asistenciu

Na snímke Curtis Lazar z Bostonu Bruins prekonáva brankára Colorada Avalanche a strieľa gól počas druhej tretiny hokejového zápasu NHL v Bostone. Foto: TASR/AP

Brankár Jeremy Swayman sa proti lídrovi Západnej konferencie prezentoval 28 úspešnými zákrokmi, prekonal ho iba Nathan MacKinnon v presilovke.

New York 21. februára (TASR) - Hokejisti Bostonu vyhrali v pondelkovom dueli zámorskej NHL doma nad Coloradom 5:1. Dvoma gólmi a asistenciou k tomu prispel český útočník David Pastrňák. Tri body za asistencie zaznamenal aj jeho spoluhráč z útoku Taylor Hall. Brankár domácich Jeremy Swayman sa proti lídrovi Západnej konferencie prezentoval 28 úspešnými zákrokmi, prekonal ho iba Nathan MacKinnon v presilovke.

Curtis Lazar z Bostonu Bruins blahoželá spoluhráčovi Jakeovi DeBruskovi k jeho gólu proti Coloradu Avalanche počas druhej tretiny zápasu hokejovej NHL v pondelok 21. februára 2022 v Bostone.