NHL: Fehérváryho poslal Washington späť na farmu v Hershey

Na snímke vľavo slovenský obranca Washingtonu Martin Feherváry Foto: TASR/AP

Fehérváry odohral za Caps v utorok víťazný zápas s Los Angeles Kings (4:2), v ktorom odohral 19:55 minúty a pripísal si dve trestné minúty a dva plusové body.

Washington 5. februára (TASR) - Vedenie hokejového klubu NHL Washington Capitals poslalo slovenského obrancu Martina Fehérváryho z prvého mužstva opäť do farmárskeho tímu Hershey Bears. Spolu s ním putuje do Hershey aj český brankár Vítek Vaněček.

Fehérváry odohral za Caps v utorok víťazný zápas s Los Angeles Kings (4:2), v ktorom odohral 19:55 minúty a pripísal si dve trestné minúty a dva plusové body. Bol pre neho štvrtý v prvom mužstve Capitals v tomto ročníku. Dvadsaťročný slovenský zadák odohral na farme v Hershey 45 zápasov, získal v nich 14 bodov (4+10). Medzi obrancami mu v rebríčku v počte asistencií patrí 17. miesto, okrem toho má na konte 12 plusových bodov. Informácie priniesol oficiálny web Washingtonu.