Pondelok 29. apríl 2024Meniny má Lea

NHL: Islanders prehrali v Buffale 3:5, Chára asistoval

Hokejisti Buffala počas druhej tretiny zápasu hokejovej NHL proti New York Islanders v sobotu 23. apríla 2022. Foto: TASR/AP

Hurricanes majú na konte 110 bodov a opäť držia druhú najlepšiu bilanciu vo Východnej konferencii. Devils sa nepredstavia vo vyraďovacej časti.

New York 23. apríla (TASR) - Hokejisti Caroliny zvíťazili v sobotňajšom stretnutí NHL na ľade New Jersey 3:2 po predĺžení. Rozhodujúci gól dal v 62. min Seth Jarvis.

V drese domácich sa predstavil aj slovenský útočník Tomáš Tatar, no do kanadského bodovania sa nezapísal. Na bránu nevystrelil a pripísal si jeden hit. Hurricanes majú na konte 110 bodov a opäť držia druhú najlepšiu bilanciu vo Východnej konferencii. Devils sa nepredstavia vo vyraďovacej časti.

New York Islanders prehrali v súboji mužstiev bez šance postúpiť do play off na ľade Buffala 3:5. V drese Islanders si asistenciu pripísal Zdeno Chára.