< sekcia Šport

Ohlasy médií na chorvátsky triumf: Na malom štadióne, veľká šou

Chorvátsky futbalista Luka Modrič (vpravo) sa teší s tímom z postupu na EURO 2020 po víťazstve 3:1 nad v Slovenskom po kvalifikačnom zápase E-skupiny EURO 2020 Chorvátsko - Slovensko v Rijeke v sobotu 16. novembra 2019. Foto: TASR - Martin Baumann

Chorváti vyhrali 3:1.

Bratislava 17. novembra (TASR) - Ohlasy zahraničných médií na prehru futbalistov Slovenska v zápase E-skupiny kvalifikácie EURO 2020 s Chorvátskom 1:3.

Jutarnji List: "Hotovo. Chorvátsko po nevídanom obrate na ME. Zlatko Dalič venoval obrovský úspech mestám Vukovar a Škabrnji."

Novi List: "Na malom štadióne, veľká šou. Chorváti v Rijeke otočili zápas, fanúšikovia spievali: Toto je naša oslava, nikoho nezaujíma počasie."

Večernji List: "Daličova družina zlomila prekliatie 'nultých rokov'. Chorvátsko bude budúci rok predsedať Rade Európskej únie a predstaví sa na majstrovstvách Európy."

www.nemzetisport.hu: "Slováci vystrašili Chorvátov, ale 'Modričovci' zvládli druhý polčas a zaistili si prvé miesto v E-skupine a EURO 2020."

BBC: "Vicemajstri sveta Chorváti zdolali Slovákov a predstavia sa na EURO 2020."

isport.blesk.cz: "Slováci si skomplikovali cestu na EURO. Chorváti otočili zápas a postúpili na ME. Slovensko bude v záverečnom kole bojovať na diaľku s Maďarskom a Walesom."