Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Štvrtok 25. jún 2026Meniny má Olívia a Tadeáš
< sekcia Šport

Osaková postúpila do semifinále turnaja WTA v Bad Homburgu

Japonská tenistka Naomi Osaková. Foto: TASR/AP

Naomi Osaková (Jap.-6) - Jekaterina Alexandrovová (Rus.) 6:2, 6:2.

Bad Homburg 25. júna (TASR) - Japonská tenistka Naomi Osaková postúpila do semifinále dvojhry na trávnatom turnaji WTA v nemeckom Bad Homburgu. Vo štvrťfinále si ako nasadená šestka poradila s Jekaterinou Alexandrovovou z Ruska hladko 6:2 a 6:2.



dvojhra - štvrťfinále:

Wang Sin-ju (Čína) - Jelina Svitolinová (Ukr.-3) bez boja, Naomi Osaková (Jap.-6) - Jekaterina Alexandrovová (Rus.) 6:2, 6:2