Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Nedela 14. júl 2024Meniny má Kamil
< sekcia Šport

Pantič neposilní Spartak Trnava, z rodinných dôvodov opustil kemp

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Pantič odohral uplynulé tri sezóny v Partizane Belehrad. V rozmedzí rokov 2015 až 2021 bol kmeňový hráč FC Chelsea, no za prvý tím The Blues si nepripísal žiadny súťažný štart.

Trnava 24. júna (TASR) - Srbský futbalista Danilo Pantič nebude hrať v novej sezóne za Spartak Trnava. S účastníkom Niké ligy síce podpísal v júni ročný kontrakt s opciou, no z rodinných dôvodov prerušil prípravu tímu v tréningovom kempe v Slovinsku. Klub dôvody hráča akceptoval a ukončil s ním spoluprácu.

"Danilo Pantič už nie je v tíme FC Spartak. Srbský ofenzívny záložník prerušil z rodinných dôvodov prípravu tímu v tréningovom kempe v Slovinsku. Klub dôvody hráča akceptuje a ukončuje spoluprácu. Danilovi prajeme skorý návrat na futbalové trávniky," uviedli predstavitelia trnavského klubu na sociálnej sieti.

Pantič odohral uplynulé tri sezóny v Partizane Belehrad. V rozmedzí rokov 2015 až 2021 bol kmeňový hráč FC Chelsea, no za prvý tím "The Blues" si nepripísal žiadny súťažný štart a sezóny strávil na hosťovaniach.