Poprad zdolal Michalovce 4:3 po predĺžení v 33. kole TEL

Na snímke zľava Daniil Fominych (Slovan) a Oldřich Kotvan (Poprad) počas zápasu 23. kola hokejovej Tipos extraligy HC Slovan Bratislava - HK Poprad 23. októbra 2022 v Bratislave. Foto: TASR- Jaroslav Novák

O triumfe domácich rozhodol v 64. minúte obranca Oldrich Kotvan.

Poprad 27. januára (TASR) - Hokejisti HK Poprad zvíťazili v 33. kole Tipos Extraligy nad HK Dukla Ingema Michalovce 4:3 po predĺžení. O triumfe domácich rozhodol v 64. minúte obranca Oldrich Kotvan.

"Kamzíci" zdolali Michalovce aj v druhom domácom zápase v tejto sezóne po predĺžení a udržali sa na 8. mieste. Hostia napriek prehre zostali na piatej priečke.

Tipos extraliga – 33. kolo:

HK Poprad – HK Dukla Ingema Michalovce 4:3 pp
(0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)

Góly: 26. Kolouch (Razgals), 28. Mlynarovič (Skokan, Svitana), 47. Brincko, 64. Kotvan (Záborský) – 20. Buc, 26. Zabusovs (Bjalončík, Osburn), 54. Pereskokov (Garreffa, Mihalik). Rozhodovali: Rojík, Výleta – Gegáň, Hajnik, vylúčení: 3:3 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1468 divákov.

Poprad: Peters – Betker, Podlipnik, Kotvan, Vainio, Meliško, Brincko, Jasečko – Bubela, Skokan, Svitana – Záborský, Kolouch, Razgals – Jermain, Mlynarovič, Kukuča – Valigura, Petráš, Kundrik

Michalovce: Škorvánek – Macejko, Glazkov, Osburn, Hammond, Michalčin, Mihalik – Vašaš, Buc, Suja – Pereskokov, Pavlovs, Garreffa – Žitný, Bjalončík, Paločko – Zabusovs, Puliš, Galamboš