< sekcia Šport

Prenosy z Tipsport Ligy aj na televíznych staniciach Sport1 a Sport2

Ilustračná snímka. Foto: TASR – František Iván

Prvý odvysiela stanica Sport1 už v utorok 17. septembra o 18.30 h, fanúšikovia budú môcť vidieť duel Slovana Bratislava s Novými Zámkami.

Bratislava 16. septembra (TASR) - Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž bude okrem RTVS vysielať aj AMC Networks International na svojich staniciach Sport1 a Sport2. Zápasy Tipsport Ligy budú na televíznych obrazovkách v každom kole. Prvý odvysiela stanica Sport1 už v utorok 17. septembra o 18.30 h, fanúšikovia budú môcť vidieť duel Slovana Bratislava s Novými Zámkami. O tri dni neskôr, v piatok 20. septembra o 17.30 h bude nasledovať šláger kola medzi Banskou Bystricou a Košicami rovnako na stanici Sport1.

"V uplynulej sezóne sme počas základnej časti Tipsport Ligy pravidelne vysielali len jeden televízny zápas v priebehu týždňa. Pre všetkých televíznych divákov je dobrou správou, že počet priamych prenosov sa výrazne znásobí. Najlepší slovenský hokej si fanúšikovia vychutnajú na obrazovkách ešte vo vyššom objeme, s tým že RTVS má právo prvého výberu, ktorý prevažne využije tradične v nedeľu a počas play off. Na Sport1 a Sport2 môžu fanúšikovia sledovať až o dva vybrané ligové zápasy v týždni viac, a to aj v strede týždňa, vždy v piatok a výnimočne aj nedeľu," uviedol v tlačovej správe Richard Lintner, riaditeľ spoločnosti Pro-Hokej.

Okrem televíznych prenosov na RTVS, Sport1 a Sport2 môžu hokejoví fanúšikovia sledovať tipsportligové zápasy naživo aj na internete, súťaž "streamuje" Tipsport TV. Prenosy zo stretnutí sú dostupné pre registrovaných užívateľov.