< sekcia Šport

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 TOKIO - nedeľa, 1. augusta

Olympijská vlajka pre letné olympijské hry v Tokiu. Foto: TASR/AP

Olympijské hry v Tokiu sa prebiehajú od 23. júla do 8. augusta.

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 Tokio:


(termíny SELČ, v dejisku plus 7 hodín):

NEDEĽA 1. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:


0.30 golf

muži, 4. kolo
/SABBATINI/

3.10 cyklistika BMX

finále freestyle park
3.10 ženy, 4.20 muži

3.30 plávanie

finále:

50 m voľný spôsob muži
50 m voľný spôsob ženy
1500 m voľný spôsob muži
4 x 100 m polohovka ženy
4 x 100 m polohovka muži

3.35 atletika

finále guľa ženy

5.00 tenis

dvojhra muži, finále
štvorhra ženy, finále
miešaná štvorhra, finále

5.03 box

muži do 69 kg

5.03 1. semifinále, 11.03 2. semifinále

5.51 box

muži do 81 kg
5.51 1. semifinále, 11.51 2. semifinále

6.50 vzpieranie

ženy do 76 kg, skupina B

7.30 jachting

trieda Laser muži, finálová jazda

8.00 skoky do vody

skoky z 3 m dosky ženy

8.30 jachting

trieda Laser Radial ženy, finálová jazda

10.00 športová gymnastika

finále:

10.00 prostné muži
10.55 preskok ženy
11.44 kôň s držadlami muži
12.27 bradlá ženy

11.30 šerm

fleuret družstvá muži
11.30 o 3. miesto, 12.50 finále

12.10 atletika

finále výška muži

12.50 vzpieranie

ženy do 76 kg, skupina A

13.20 atletika

finále trojskok ženy

13.30 bedminton

ženy, finále a o 3. miesto

14.50 atletika

finále 100 m muži

--------------------------------------------

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00 volejbal muži

2.00 A-skupina: Poľsko - Kanada
4.05 B-skupina: Brazília - Francúzsko
7.20 B-skupina: ROC - Tunisko
9.25 A-skupina: Taliansko - Venezuela
12.40 A-skupina: Japonsko - Irán
14.45 B-skupina: USA - Argentína

2.00 hádzaná muži

2.00 B-skupina: Portugalsko - Japonsko
4.00 B-skupina: Egypt - Bahrajn
7.15 A-skupina: Španielsko - Argentína
9.15 A-skupina: Nórsko - Francúzsko
12.30 A-skupina: Nemecko - Brazília
14.30 B-skupina: Dánsko - Švédsko

2.10 atletika

rozbehy a kvalifikácie:

kladivo ženy (2.10 A-skupina, 3.40 B-skupina) /HRAŠNOVÁ/
3000 m prek. ženy
diaľka ženy
400 m muži

2.30 pozemný hokej muži

štvrťfinále (2.30, 5.00, 11.30 a 14.00)

3.00 basketbal ženy

3.00 A-skupina: Kanada - Španielsko
14.00 A-skupina: Kórejská rep. - Srbsko

5.00 bejzbal muži

play off

5.18 box

muži do 75 kg, štvrťfinále (5.18, 5.36, 11.18 a 11.36)

6.00 bedminton

muži, semifinále

6.40 basketbal muži

6.40 C-skupina: Argentína - Japonsko
10.20 C-skupina: Španielsko - Slovinsko

7.00 vodné pólo ženy

7.00 B-skupina: Maďarsko - Čína
8.30 A-skupina: Holandsko - Kanada
11.20 B-skupina: ROC - Japonsko
12.50 A-skupina: Austrália - JAR

12.15 atletika

semifinále:

100 m muži /? - VOLKO/
100 m prek. ženy
800 m muži
400 m prek. muži