< sekcia Šport

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 TOKIO - sobota, 31. júla

Olympijská vlajka pre letné olympijské hry v Tokiu. Foto: TASR/AP

Olympijské hry v Tokiu sa prebiehajú od 23. júla do 8. augusta.

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 Tokio:


(termíny SELČ, v dejisku plus 7 hodín):

SOBOTA 31. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:


0.30 triatlon

miešaná štafeta

3.30 plávanie

finále:

100 m motýlik muži
200 m znak ženy
800 m voľný spôsob ženy
miešaná štafeta 4 x 100 m polohovka

4.50 vzpieranie

muži do 96 kg, skupina B
muži do 81 kg, skupina B

5.00 tenis

dvojhra ženy, finále a o 3 . miesto
dvojhra muži, o 3 . miesto
štvorhra ženy, o 3 . miesto
miešaná štvorhra, o 3 . miesto

6.30 strelectvo

trap mix
6.30 o 3. miesto, 7.00 finále
/? - REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, VARGA, KOVAČÓCY, ŠPOTÁKOVÁ/

6.39 box

ženy do 57 kg
6.39 prvé semifinále, 12.39 druhé semifinále

7.30 jachting

windsurfing RS:X ženy, muži

7.50 skoky na trampolíne

finále muži

8.50 vzpieranie

muži do 81 kg, skupina A

9.00 strelectvo

finále ľubovoľná malokalibrovka 3x40 - ženy

9.30 lukostreľba

súťaž jednotlivcov muži
9.30 o 3. miesto, 9.45 finále

10.00 džudo

miešané družstvá
10.00 o 3. miesto, 11.30 finále

10.30 ragby

ženy
10.30 o 3. miesto, 11.00 finále

11.00 bedminton

štvorhra muži
finále a o 3. miesto

11.30 šerm

šabľa družstvá ženy
11.30 o 3. miesto, 12.30 finále

12.50 vzpieranie

muži do 96 kg, skupina A

13.15 atletika

finále:

13.15 disk muži
14.35 miešaná štafeta 4 x 400 m
14.50 100 m ženy

--------------------------------------------

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

0.30 golf

muži, 3. kolo
/SABBATINI/

2.00
atletika

rozbehy a kvalifikácie:

400 m prek. ženy /ZAPLETALOVÁ/
disk ženy
žrď muži
800 m muži
100 m prek. ženy
100 m muži

2.00 strelectvo

trap mix, kvalifikácia
/REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, VARGA, KOVAČÓCY, ŠPOTÁKOVÁ/

2.00 ragby ženy

2.00 o 11. miesto
2.30 o 9. miesto
4.00 a 4.30 semifinále
9.30 o 7. miesto
10.00 o 5. miesto

2.00 volejbal ženy

2.00 A-skupina: Dominikánska rep. - Keňa
4.05 B-skupina: USA - ROC
7.20 B-skupina: Argentína - Turecko
9.25 A-skupina: Srbsko - Brazília
12.40 A-skupina: Japonsko - Kórejská rep.
14.45 B-skupina: Čína - Taliansko

2.00 hádzaná ženy

2.00 A-skupina: Angola - Japonsko
4.00 A-skupina: Čierna Hora - Kórejská rep.
7.15 B-skupina: ROC - Francúzsko
9.15 B-skupina: Brazília - Švédsko
12.30 B-skupina: Maďarsko - Španielsko
14.30 A-skupina: Nórsko - Holandsko

2.30 pozemný hokej ženy

2.30 B-skupina: Čína - N. Zéland
3.00 B-skupina: Japonsko - Španielsko
4.45 B-skupina: Argentína - Austrália
5.15 A-skupina: India - JAR
11.30 A-skupina: Nemecko - Holandsko
13.45 A-skupina: Írsko - V. Británia

3.00 basketbal muži

3.00 A-skupina: Irán - Francúzsko
6.40 B-skupina: Taliansko - Nigéria
10.20 B-skupina: Austrália - Nemecko
14.00 A-skupina: USA - Česko

3.00 vodné pólo muži

3.00 B-skupina: Čierna Hora - Kazachstan
4.30 B-skupina: Austrália - Španielsko
7.00 A-skupina: USA - Maďarsko
8.30 B-skupina: Chorvátsko - Srbsko
11.20 A-skupina: Taliansko - Japonsko
12.50 A-skupina: JAR - Grécko

10.00 futbal muži

štvrťfinále (10.00, 11.00, 12.00 a 13.00)

11.00 bedminton

ženy, semifinále

12.10 atletika

rozbehy, semifinále a kvalifikácie:

diaľka muži
100 m ženy, semifinále
12.45 100 m muži, rozbehy /VOLKO/
13.50 800 m ženy, semifinále /? - GAJANOVÁ/