< sekcia Šport

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 TOKIO - streda, 28. júla

Hasiči zasahovali v pondelok (19. 7.) pri požiari kombajnu na poli pri obci Unín v okrese Skalica. Foto: TASR - KR HaZZ v Trnave

Olympijské hry v Tokiu sa prebiehajú od 23. júla do 8. augusta.

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 Tokio:


(termíny SELČ, v dejisku plus 7 hodín):

STREDA 28. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

1.00 surfing

shortboard ženy

1.00 o 3. miesto, 2.30 finále
1.45 surfing

shortboard muži

1.45 o 3. miesto, 3.15 finále

2.18 veslovanie

finále dvojskif ženy

2.30 veslovanie

finále dvojskif muži

2.50 veslovanie

finále párová štvorka ženy

3:10 veslovanie

finále párová štvorka muži

3.41 plávanie

finále:

200 m voľný spôsob ženy
200 m motýlik muži /? - NAGY/
200 m polohovka ženy
1500 m voľný spôsob ženy
4 x 200 m voľný spôsob muži

4.30 cestná cyklistika

časovka jednotlivcov ženy

6.50 vzpieranie

muži do 73 kg, skupina B

7.00 cestná cyklistika

časovka jednotlivcov muži
/J. SAGAN, KUBIŠ/

8.00 skoky do vody

synchronizované skoky z 3 m dosky muži

10.30 jazdectvo

finále drezúra jednotlivci

10.30 ragby muži

10.30 o 3. miesto, 11.00 finále

11.18 džudo

ženy do 70 kg
11.18 o 3. miesto, 11.38 finále

11.30 šerm

šabľa družstvá
11.30 o 3. miesto, 12.30 finále

11.49 džudo

muži do 90 kg
11.49 o 3. miesto, 12.09 finále

12.15 športová gymnastika

finále viacboj mužov

12.50 vzpieranie

muži do 73 kg, skupina A

13.45 3x3 basketbal

ženy:
13.45 o 3. miesto, 14.55 finále

14.15 3x3 basketbal

muži:
14.15 o 3. miesto, 15.25 finále

--------------------------------------------

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00 strelectvo

trap ženy, kvalifikácia 1. deň
/REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, ŠPOTÁKOVÁ/

2.00 volejbal muži

2.00 A-skupina: Kanada - Irán
4.05 B-skupina: USA - Tunisko
7.20 B-skupina: Argentína - Francúzsko
9.25 A-skupina: Poľsko - Venezuela
12.40 A-skupina: Japonsko - Taliansko
14.45 B-skupina: Brazília - ROC

2.00 hádzaná muži

2.00 B-skupina: Dánsko - Bahrajn
4.00 B-skupina: Švédsko - Portugalsko
7.15 B-skupina: Japonsko - Egypt
9.15 A-skupina: Nórsko - Argentína
12.30 A-skupina: Brazília - Španielsko
14.30 A-skupina: Francúzsko - Nemecko

2.25 strelectvo

trap muži, kvalifikácia 1. deň
/KOVAČÓCY, VARGA/

2.30 pozemný hokej ženy

2.30 A-skupina: Holandsko - JAR
3.00 A-skupina: V. Británia - India
4.45 B-skupina: N. Zéland - Španielsko
5.15 A-skupina: Nemecko - Írsko
11.30 B-skupina: Japonsko - Austrália
12.00 B-skupina: Argentína - Čína

2.56 lukostreľba

ženy 1. kolo
/BARÁNKOVÁ - podľa nasadenia/

3.00 stolný tenis

dvojhra ženy štvrťfinále
/? - BALÁŽOVÁ/

3.00 basketbal muži

3.00 B-skupina: Nigéria - Nemecko
6.40 A-skupina: USA - Irán
10.20 B-skupina: Taliansko - Austrália
14.00 A-skupina: Česko - Francúzsko

3.30 plávanie

semifinále:

100 m voľný spôsob muži
200 m motýlik ženy
200 m prsia muži

3.35 lukostreľba

ženy 2. kolo
/? - BARÁNKOVÁ/

4.00 stolný tenis

dvojhra muži štvrťfinále
/? - JANG WANG/

4.00 tenis

dvojhra muži osemfinále /? - GOMBOS, KLEIN/
dvojhra ženy štvrťfinále
štvorhra muži semifinále /? - POLÁŠEK-KLEIN/
miešaná štvorhra osemfinále

04.00 bedminton

ženy, základná F-skupina:
Liová (Kan.-9) - REPISKÁ

4.00 ragby muži

semifinále (4.00 a 4.30)

6.00 vodný slalom

6.00 C1 ženy, kvalifikácia 1. kolo /ŠKÁCHOVÁ/
6.47 K1 muži, kvalifikácia 1. kolo /GRIGAR/
7.57 C1 ženy, kvalifikácia 2. kolo /ŠKÁCHOVÁ/
8.45 K1 muži, kvalifikácia 1. kolo /GRIGAR/

7.00 vodné pólo ženy

7.00 B-skupina: Maďarsko - USA
8.30 A-skupina: Kanada - JAR
11.20 B-skupina: Čína - Japonsko
12.50 A-skupina: Holandsko - Španielsko

7.30 šerm

šabľa muži družstvá, o 5. miesto

10.00 ragby

muži, o 5. miesto

10.00 futbal muži

10.00 D-skupina: Saudská Arábia - Brazília
10.00 D-skupina: Nemecko - Pobrežie Slonoviny
10.30 B-skupina: Rumunsko - N. Zéland
10.30 B-skupina: Kórejská rep. - Honduras
13.00 C-skupina: Austrália - Egypt
13.00 C-skupina: Španielsko - Argentína
13.30 A-skupina: Francúzsko - Japonsko
13.30 A-skupina: JAR - Mexiko

10.00 3x3 basketbal

ženy, semifinále (10.00 a 11.10)

10.30 3x3 basketbal

ženy, semifinále (10.30 a 11.40)

12.00 plávanie

rozplavby:

100 m voľný spôsob ženy
200 m znak muži
12.52 200 m prsia ženy /PODMANÍKOVÁ/
200 m polohovka muži
4 x 200 m voľný spôsob ženy

13.45 pozemný hokej muži

13.45 A-skupina: Japonsko - Španielsko
14.15 A-skupina: Austrália - N. Zéland