< sekcia Šport

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 TOKIO - štvrtok, 29. júla

Olympijská vlajka pre letné olympijské hry v Tokiu. Foto: TASR/AP

Olympijské hry v Tokiu sa prebiehajú od 23. júla do 8. augusta.

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 Tokio:


(termíny SELČ, v dejisku plus 7 hodín):

ŠTVRTOK 29. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:


2.18 veslovanie

finále dvojky bez kormidelníka muži

2.30 veslovanie

finále dvojky bez kormidelníka ženy

2.50 veslovanie

finále dvojskifu ľahkých váh muži

3.10 veslovanie

finále dvojskifu ľahkých váh ženy

3.30 plávanie

finále:

800 m voľný spôsob muži
200 m prsia muži
200 m motýlik ženy
100 m voľný spôsob muži
4 x 200 m voľný spôsob ženy

7.30 strelectvo

finále trap ženy
/? - REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, ŠPOTÁKOVÁ/

8.30 strelectvo

finále trap muži
/? -KOVAČÓCY, VARGA/

8.45 vodný slalom

finále C1 ženy
/? - ŠKÁCHOVÁ/

11.18 džudo

ženy do 78 kg
11.18 o 3. miesto, 11.38 finále

11.30 šerm

fleuret družstvá ženy
11.30 o 3. miesto, 12.55 finále

11.49 džudo

muži do 100 kg
11.49 o 3. miesto, 12.09 finále

12.50 športová gymnastika

finále viacboja žien
/? - MOKOŠOVÁ/

13.00 stolný tenis

dvojhra žien
13.00 o 3. miesto, 14.00 finále

--------------------------------------------

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

0.30 golf

muži 1. kolo
/SABBATINI/

2.00 bedminton

ženy osemfinále

miešaná štvorhra semifinále

2.00 strelectvo

trap ženy, kvalifikácia 2. deň
/REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, ŠPOTÁKOVÁ/

2.00 volejbal ženy

2.00 B-skupina: Taliansko - Argentína
4.05 A-skupina: Kórejská rep. - Dominikánska rep.
7.20 A-skupina: Srbsko - Keňa
9.25 B-skupina: Čína - ROC
12.40 A-skupina: Japonsko - Brazília
14.45 B-skupina: USA - Turecko

2.00 hádzaná ženy

2.00 A-skupina: Holandsko - Angola
4.00 B-skupina: Španielsko - Brazília
7.15 A-skupina: Japonsko - Kórejská rep.
9.15 A-skupina: Čierna Hora - Nórsko
12.30 B-skupina: Maďarsko - ROC
14.30 B-skupina: Švédsko - Francúzsko

2.56 lukostreľba

ženy 1. kolo
/BARÁNKOVÁ - podľa nasadenia/

2.30 pozemný hokej muži

2.30 A-skupina: India - Argentína
3.00 B-skupina: Belgicko - Kanada
4.45 B-skupina: JAR - Nemecko
5.15 B-skupina: Holandsko - V. Británia

2.50 strelectvo

trap muži, kvalifikácia 2. deň
/KOVAČÓCY, VARGA/

3.00 basketbal ženy

3.00 A-skupina: Kanada - Kórejská rep.
10.20 A-skupina: Španielsko - Srbsko

3.00 vodné pólo muži

3.00 A-skupina: Maďarsko - JAR
4.30 B-skupina: Španielsko - Kazachstan
7.00 A-skupina: USA - Taliansko
8.30 B-skupina: Chorvátsko - Čierna Hora
11.20 A-skupina: Grécko - Japonsko
12.50 B-skupina: Srbsko - Austrália

3.35 lukostreľba

ženy 2. kolo
/? - BARÁNKOVÁ/

3.53 plávanie

semifinále:

100 m voľný spôsob ženy
200 m znak muži
4.54 200 m prsia ženy /? - PODMANÍKOVÁ/
200 m polohovka muži

4.00 box

muži do 75 kg, osemfinále (zápasy 4.00 až 5.00 a 10.00 až 11.00)
/? - CSEMEZ/

4.00 tenis

dvojhra ženy, semifinále
dvojhra muži, štvrťfinále
štvorhra ženy, semifinále
miešaná štvorhra, štvrťfinále

4.00 stolný tenis

dvojhra ženy, semifinále

6.40 basketbal muži

6.40 C-skupina: Slovinsko - Japonsko
14.00 C-skupina: Španielsko - Argentína

6.55 šerm

fleuret družstvá ženy, semifinále

7.00 vodný slalom

C1 ženy, semifinále
/? - ŠKÁCHOVÁ/

8.00 stolný tenis

muži dvojhra, semifinále

11.30 pozemný hokej ženy

11.30 B-skupina: Španielsko - Čína
12.00 A-skupina: V. Británia - Holandsko
13.45 B-skupina: Japonsko - Argentína
14.15 B-skupina: N. Zéland - Austrália

12.02 plávanie

rozplavby:

800 m voľný spôsob ženy
100 m motýlik muži
200 m znak ženy
4 x 100 m polohovka mix