< sekcia Šport

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 TOKIO - štvrtok, 5. augusta

Olympijská vlajka pre letné olympijské hry v Tokiu. Foto: TASR/AP

Olympijské hry v Tokiu sa prebiehajú od 23. júla do 8. augusta.

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 Tokio:


(termíny SELČ, v dejisku plus 7 hodín):

ŠTVRTOK 5. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:


3.30 pozemný hokej

muži o 3. miesto

4.00 stolný tenis

družstvá ženy o 3. miesto

4.00 atletika

trojskok muži, finále

4.05 atletika

guľa muži, finále

4.27 rýchlostná kanoistika

4.27 muži K1 200 m, finále
4.43 ženy C1 200 m, finále
5.08 ženy K1 500 m, finále
5.34 muži K2 1000 m, finále /? - BALÁŽ, BOTEK/

4.55 atletika

110 m prek. muži, finále

5.30 skejtbording

disciplína park muži, finále

7.00 box

ženy do 60 kg
7.00 1. semifinále, 7.15 2. semifinále

7.30 box

muži do 52 kg
7.30 1. semifinále, 7.48 2. semifinále

8.00 skoky do vody

skoky z 10 m veže ženy

8.03 box

muži do 75 kg
8.03 1. semifinále, 8.18 2. semifinále

8.35 box

muži do 57 kg, finále

9.30 atletika

chôdza 20 km muži /ÚRADNÍK/

10.00 futbal

ženy o 3. miesto

10.45 dráhová cyklistika

10.45 keirin ženy, finále
10.55 omnium muži, finále

12.00 atletika

desaťboj muži - 1500 m
sedemboj ženy - 800 m

12.00 pozemný hokej

muži finále

12.20 atletika

žrď ženy, finále

12.30 stolný tenis

družstvá ženy finále

12.30 karate

kata ženy
12.30 o 3. miesto, 12.50 finále

12.30 zápasenie

voľný štýl muži do 57 kg
12.30 o 3. miesto, 12.55 finále

13.05 zápasenie

voľný štýl muži do 86 kg
13.05 o 3. miesto, 13.30 finále
/? - MAKOJEV/

13.05 karate

kumite muži do 67 kg
13.05 semifinále, 13.40 finále

13.22 karate

kumite ženy do 55 kg
13.22 semifinále, 13.50 finále

13.55 zápasenie

voľný štýl ženy do 57 kg
13.55 o 3. miesto, 14.20 finále

14.00 atletika

400 m muži, finále

14.10 športové lezenie

kombinácia muži, záverečná disciplína lezenie na obtiažnosť

22.30 atletika

chôdza 50 km muži
/TÓTH, MORVAY/

--------------------------------------------

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

0.30 golf

ženy, 2. kolo

2.00 atletika

rozbehy a kvalifikácie:

desaťboj muži
výška ženy
sedemboj ženy
4 x 100 m ženy
4 x 100 m muži

2.00 plážový volejbal ženy

semifinále (2.00 a 14.00)

3.00 plážový volejbal muži

semifinále (3.00 a 15.00)

2.30 rýchlostná kanoistika

semifinále:

muži K1 200 m
ženy C1 200 m
ženy K1 500 m
3.12 muži K2 1000 m /BALÁŽ, BOTEK/

6.00 volejbal muži

semifinále (6.00 a 14.00)

6.00 moderný päťboj

ženy šerm

6.15 basketbal muži

semifinále (6.15 a 13.00)

7.00 vodné pólo ženy

o 5.-8. miesto (7.00 a 11.20)

8.03 box

muži do 75 kg, semifinále

8.30 vodné pólo ženy

semifinále (8.30 a 12.50)

6.00 moderný päťboj

muži šerm

9.45 dráhová cyklistika

šprint muži, štvrťfinále

10:00 hádzaná muži

semifinále (10.00 a 14.00)

10.30 športové lezenie

rýchlosť muži

11.30 športové lezenie

bouldering muži

12.00 bejzbal muži

semifinále

12.15 atletika

rozbehy, semifinále a kvalifikácie:

desaťboj muži
rozbehy 4 x 400 m ženy
semifinále 1500 m muži
ženy sedemboj