< sekcia Šport

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 TOKIO - utorok, 3. augusta

Olympijská vlajka pre letné olympijské hry v Tokiu. Foto: TASR/AP

Olympijské hry v Tokiu sa prebiehajú od 23. júla do 8. augusta.

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 Tokio:



(termíny SELČ, v dejisku plus 7 hodín):

UTOROK 3. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:


3.50 atletika

diaľka ženy, finále

4.30 box

muži do 57 kg
4.30 1. semifinále, 11.03 2. semifinále

4.37 rýchlostná kanoistika

4.37 ženy K1 200 m, finále
4.54 muži C2 1000 m, finále
5.21 muži K1 1000 m, finále
5.47 ženy K2 500 m, finále

5.18 box

muži do 91 kg
5.18 1. semifinále, 11.50 2. semifinále

5.20 atletika

400 m prek. muži, finále

6.05 box

ženy do 57 kg, finále

6.50 vzpieranie

muži do 109 kg, skupina B

7.30 jachting

trieda Finn-Dinghy muži, finálová jazda

8.00 skoky do vody

skoky z 3 m dosky muži

8.30 jachting

trieda Nacra 17, finálová jazda

10.00 športová gymnastika

bradlá muži, finále

10.05 dráhová cyklistika

10.05 stíhačka družstiev 4000 m ženy, finále a o 3. miesto
10.35 tímový šprint muži, finále a o 3. miesto

10:53 športová gymnastika

kladina ženy, finále

11:42 športová gymnastika

hrazda muži, finále

12.05 box

muži do 69 kg, finále

12.20 atletika

žrď muži, finále

12.30 zápasenie

grécko-rímske muži do 77 kg
12.30 o 3. miesto, 12.55 finále

12.50 vzpieranie

muži do 109 kg, skupina A

13.05 zápasenie

grécko-rímske muži do 97 kg
13.05 o 3. miesto, 13.30 finále

13.35 atletika

kladivo ženy, finále

13.55 zápasenie

voľný štýl ženy do 68 kg
13.55 o 3. miesto, 14.20 finále

14.25 atletika

800 m ženy, finále

14.50 atletika

200 m ženy, finále

23.30 diaľkové plávanie

10 km ženy

--------------------------------------------

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00 atletika

rozbehy a kvalifikácie:

trojskok muži
1500 m muži
oštep ženy
400 m ženy
4.05 rozbehy 200 m muži /VOLKO/

2.00 plážový volejbal ženy

štvrťfinále

2.00 volejbal muži

štvrťfinále (2.00, 6.00, 10.00 a 14.30)

2.30 rýchlostná kanoistika

semifinále:

ženy K1 200 m
muži C2 1000 m
3.00 muži K1 1000 m /? - GELLE/
ženy K2 500 m

2.30 hádzaná muži

štvrťfinále (2.30, 6.15, 10.00 a 13.45)

3.00 basketbal muži

štvrťfinále (3.00, 6.40, 10.20 a 14.00)

12.30 stolný tenis

družstvá muži, ženy, štvrťfinále

3.30 pozemný hokej muži

semifinále (3.30 a 12.00)

7.00 vodné pólo ženy

štvrťfinále (7.00, 9.30, 11.20 a 12.50)

10.00 futbal muži

semifinále (10.00 a 13.00)

12.10 atletika

rozbehy, semifinále a kvalifikácie:

110 m prek. muži
guľa muži
5000 m muži
13.58 semifinále 200 m muži

12.30 stolný tenis

družstvá ženy, semifinále