Quantcast
< sekcia Šport

Ronalda napomenula polícia po tom,čo vyrazil fanúšikovi telefón z ruky

Na snímke Cristiano Ronaldo. Foto: TASR/AP

Ronaldo sa po incidente ospravedlnil na sociálnych sieťach za svoj "výbuch" a pozval priaznivca, aby sledoval zápas na Old Trafforde "na znak fair-play a športového ducha".

Manchester 17. júla (TASR) - Portugalského futbalistu Cristiana Ronalda napomenula polícia po incidente z minulej sezóny, keď vyrazil fanúšikovi Evertonu telefón z ruky.

Polícia v Merseyside začala vyšetrovanie po tom, čo sa objavilo video, v ktorom sa zdá, že Ronaldo vyrazil mobilný telefón fanúšika na zem, keď odchádzal smerom k tunelu po prehre United 0:1. "Obvinenie sa týka incidentu po futbalovom zápase Evertonu proti Manchestru United v Goodison Parku v sobotu 9. apríla. Môžeme potvrdiť, že 37-ročný muž sa dobrovoľne zúčastnil a bol vypočúvaný v súvislosti s obvinením z ublíženia na zdraví. Vec bola riešená formou podmienečného dohovoru a nateraz je uzavretá," píše sa v stanovisku polície.

Ronaldo sa po incidente ospravedlnil na sociálnych sieťach za svoj "výbuch" a pozval priaznivca, aby sledoval zápas na Old Trafforde "na znak fair-play a športového ducha". Portugalský útočník po zápase na svojom instagramovom účte uviedol: "Nikdy nie je ľahké vyrovnať sa s emóciami v ťažkých chvíľach. Napriek tomu musíme byť vždy úctiví, trpezliví a ísť príkladom všetkým mladým, ktorí milujú túto krásnu hru." Informovala agentúra DPA.